Naše služby

Vyřešíme všechny účetní, daňové i právní případy, které u nás poptáte.

Účetnictví a mzdy

Významnou součástí našich služeb je také reporting a následný controlling. Dáme vám tedy přehled o finanční situaci vaší firmy a odhalíme místa, na kterých je třeba pracovat. Zároveň dohlédneme, abyste opravdu dosáhli stanovených cílů.

Daňové poradenství

Využijte služby daňových specialistů, kteří mají nejen perfektní znalosti,ale také dlouholetou praxi a řadu zkušeností. Přesně takové odborníky najdete v RVO Group.

Reporting a controlling

Významnou součástí našich služeb je také reporting a následný controlling. Dáme vám tedy přehled o finanční situaci vaší firmy a odhalíme místa, na kterých je třeba pracovat.

Ekonomické poradenství

Zefektivněte fungování své společnosti. Máme dlouholeté zkušenosti, špičkové znalosti a navíc stále sledujeme aktuální trendy. I díky tomu dokážeme najít způsoby, které zlepší podnikové procesy a ušetří vám peníze.

Korporátní právo

Zapomeňte na problémy se špatným nastavením smluv nebo obchodních podmínek. Naši interní i externí advokáti dohlédnou na to, že veškeré firemní dokumenty budou v pořádku.

Kryptoměny a kapitálové trhy

Kryptoměny jsou stále populárnější. A to nejen u drobných investorů, ale také u firemních klientů, kteří využívají moderní technologie spojené právě s kryptoměnami. Ať už k vlastnímu podnikání, nebo k rozšíření možnosti plateb. Náš projekt crypto účetnictví se poté tomuto tématu věnuje podrobněji.

Korporátní dluhopisy

Korporátní dluhopisy jsou osvědčeným způsobem, jak získat víc prostředků na další provoz a rozvoj firmy. Oproti státním dluhopisům zpravidla nabízí vyšší zhodnocení, a proto jsou oblíbené také u investorů.

Due Diligence

Zapomeňte na chyby při odvodu daní, případné postihy i na nečekaná překvapení při převzetí jiné společnosti. Díky due diligence odhalíte veškeré nesrovnalosti. A můžete na ně včas reagovat.

Sídla společností (poskytujeme i virtuální sídla)

Zajistíme vám virtuální sídlo, které můžete zapsat do obchodního rejstříku. A vyřešíme i veškerou související dokumentaci. Vše samozřejmě zcela v souladu se zákonem.

Audity a znalecké posudky

Ujistěte se, že jsou vaše účetní doklady v pořádku. Naše společnost AUDIT MORAVA, která je součástí RVO Group, se postará o audit účetních závěrek, poradenství při akvizicích, znalecké posudky firemního majetku i o vyhodnocení získaných dotací a grantů.

Krizový management a řešení insolvence

Jsme tu pro vás a vaši firmu i v nejtěžších situacích. Nabízíme proto také krizový management a pomoc s řešením insolvence.

Kontaktujte nás

Napište nám, co potřebujete, a my se vám co nejdříve ozveme s návrhem řešení.

IČO: 07238436
DIČ: CZ07238436

Datová schránka: 63mbijk
Spisová značka: C 75067/KSOS Krajský soud v Ostravě

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Kliknutím na tlačítko Odeslat soulasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

Poučení pro spotřebitele

Web vyrobili ve Webklient.cz